|
Team: Yslqh Ya Ves Tu [C. Jurado, M. Vicens, B. Boza and D. Fernandez]
Cristina Jurado |
Carrera |
|
Marina. Vicens |
Carrera |
|
Bernardo Boza |
Carrera |
|
Daniel Fernandez |
Carrera |
|
|
|
Team: Norteño [R. Leva, A. Rodríguez, L. Bustos and D. Bauza]
Daniel Bauza |
Carrera |
|
Andres Rodríguez |
Carrera |
|
Ladis Bustos |
Carrera |
|
Rafael Leva |
Carrera |
|
|
|
Team: Fava Team [I. Roman, R. Carcamo , M. Garcia and R. Oro]
Ingrid Roman |
Carrera |
|
Rosana Del Valle Carcamo |
Carrera |
|
María Dolores Garcia |
Carrera |
|
Ruth Oro |
Carrera |
|
|
|
Team: Fava Team 2 [X. Morey, C. Berchtold, U. Truyols and B. Lucena]
Xisca Morey |
Carrera |
|
Carlos Berchtold |
Carrera |
|
Ursula Truyols |
Carrera |
|
Bryan Lucena |
Carrera |
|
|
|
Team: Vigilante De Playa [L. Martinez, F. Molina, D. Polo and A. Martínez]
Luis Martinez |
Carrera |
|
Fernando Molina |
Carrera |
|
Diego Polo |
Carrera |
|
Alan Martínez |
Carrera |
|
|
|
Team: Incógnita X [R. Gonzalez, R. González, P. Fuentes and J. González]
Raquel Gonzalez |
Carrera |
|
Patricia Fuentes |
Carrera |
|
Raquel González |
Carrera |
|
José Miguel González |
Carrera |
|
|
|
Team: Incógnita X [E. González, M. Izquierdo, M. Planas and A. Alzamora]
Emilio José González |
Carrera |
|
Mariano Izquierdo |
Carrera |
|
Marcos Planas |
Carrera |
|
Antonio Alzamora |
Carrera |
|
|
|
Team: A. Garcia, M. Gonzalez, A. March and J. Camacho
Antonio Garcia |
Carrera |
|
Miguel Angel Gonzalez |
Carrera |
|
Alvaro March |
Carrera |
|
Juan Luis Camacho |
Carrera |
|
|
|
Team: Los Guerrabrothers And Company [M. Acosta, D. Guerra, A. Guerra and B. Guerra]
David Guerra |
Carrera |
|
Mirella Acosta |
Carrera |
|
Alicia Guerra |
Carrera |
|
Belen Guerra |
Carrera |
|
|
|
Team: Vikingos 1 [S. Segura , L. Del Viejo, C. Del Viejo and M. Parets]
Sabrina Segura |
Carrera |
|
Laura Del Viejo |
Carrera |
|
Carolina Victoria Del Viejo |
Carrera |
|
Mireia Parets |
Carrera |
|
|
|
Team: Los Marimor [A. Marín, C. Monés, A. Stragioti and F. Morlans]
Alberto Marín |
Carrera |
|
Cristina Monés |
Carrera |
|
Alejandrina Stragioti |
Carrera |
|
Federico Morlans |
Carrera |
|
|
|
Team: Totocho Team [J. Tarrasa, J. Gutiérrez, C. Serrano and F. Rioja]
Juan Tarrasa |
Carrera |
|
José Enrique Gutiérrez |
Carrera |
|
Cristina Serrano |
Carrera |
|
Fernando David Rioja |
Carrera |
|
|
|
Team: Machas Alfas [P. Dorrego, C. Romero, Y. Romero and C. Perello]
Paloma Dorrego |
Carrera |
|
Yolanda Romero |
Carrera |
|
Cristina Romero |
Carrera |
|
Catalina Perello |
Carrera |
|
|
|
Team: The Mama'S And The Papa'S [J. Roca, A. Cifuentes , M. Hinojosa and A. Alfaro]
Arantza Cifuentes |
Carrera |
|
Juan Carlos Roca |
Carrera |
|
Miguel Hinojosa |
Carrera |
|
Ana Belén Alfaro |
Carrera |
|
|
|
Team: Los Gusiluz [R. Sanchez, I. Más, L. Más and G. Mas]
Laura Más |
Carrera |
|
Raul Sanchez |
Carrera |
|
Isabel Más |
Carrera |
|
Gabriel Mas |
Carrera |
|
|
|
Team: Flashdancers [M. Muñoz, A. Garcia , F. García and L. Bernat]
Maria Del Carmen Muñoz |
Carrera |
|
Angel Garcia |
Carrera |
|
Francisca García |
Carrera |
|
Lluis Bernat |
Carrera |
|
|
|
Team: Chipis Power [M. Rodríguez, P. Balle, N. Justo and E. Rus]
Miguel Ángel Rodríguez |
Carrera |
|
Pedro Balle |
Carrera |
|
Noemi Justo |
Carrera |
|
Esther Rus |
Carrera |
|
|
|
Team: Some 2 [D. Salvador, M. Louise, M. Machuca and A. Garcia]
Davinia Salvador |
Carrera |
|
Michelle Louise |
Carrera |
|
Amanda Garcia |
Carrera |
|
Mariela Machuca |
Carrera |
|
|
|
Team: Follow the le ayer [M. Obrador, B. Barcelo, E. Dols and N. Dols]
Miquel Obrador |
Carrera |
|
Barbara Barcelo |
Carrera |
|
Esther Dols |
Carrera |
|
Neus Dols |
Carrera |
|
|
|
Team: G. Ramis, I. Habib, M. Muñoz and E. Llompart
Gabriela Ramis |
Carrera |
|
Ivonne Habib |
Carrera |
|
Maria Guadalupe Muñoz |
Carrera |
|
Estela Llompart |
Carrera |
|
|
|
Team: Las chustas [D. Nadal, M. Mendez, I. Mendez and A. Cervera]
Dolores Nadal |
Carrera |
|
Mónica Mendez |
Carrera |
|
Irene Mendez |
Carrera |
|
Aida Cervera |
Carrera |
|
|
|
Team: On Fires [R. Bauza, J. Morales, A. Froián Puigserver and J. Roig]
Raul Bauza |
Carrera |
|
Andreu Froián Puigserver |
Carrera |
|
Juan Gabriel Roig |
Carrera |
|
Javier Morales |
Carrera |
|
|
|
Team: Terrossos Santamariers [G. Mesquida, A. Mesquida, M. Jaume and Y. Santos]
Gaspar Mesquida |
Carrera |
|
Antoni Lluis Mesquida |
Carrera |
|
Miguel Jaume |
Carrera |
|
Yolanda Santos |
Carrera |
|
|
|
Team: Mqc [M. Muñoz , L. Cler, J. Ramon and M. Hervás]
Maria Del Carmen Muñoz |
Carrera |
|
Laia Cler |
Carrera |
|
Juan Ramon |
Carrera |
|
Maria Del Mar Hervás |
Carrera |
|
|