|
Equip: D. Simmers, J. Gaskin i K. Murray
Deborah Simmers |
Natación |
1500 m. |
Jennifer Gaskin |
Ciclismo |
40 Km. |
Katharine Murray |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Dunlop Athletico [E. Russell, K. Sharp i H. Miller]
Elaine Russell |
Natación |
1500 m. |
Kerry Sharp |
Ciclismo |
40 Km. |
Heather Miller |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: A. Cook i A. Parker
Alexa Cook |
Natación |
1500 m. |
Anthony Parker |
Ciclismo |
40 Km. |
Alexa Cook |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Orts Family [M. Orts, D. Orts i C. Orts]
Carolina Orts |
Natación |
1500 m. |
Manuel Carlos Orts |
Ciclismo |
40 Km. |
Daniel Orts |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Boda-Kok [C. Boda i P. Boda]
Palma Boda |
Natación |
1500 m. |
Csaba Boda |
Ciclismo |
40 Km. |
Csaba Boda |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Team Tri Alaro [J. Givens, A. Skelton i L. David]
Anna Skelton |
Natación |
1500 m. |
Lucy David |
Ciclismo |
40 Km. |
Julie Givens |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Enganatsteam [A. Miquel, G. Mascaro i J. Mendoza]
Juan Carlos Mendoza |
Natación |
1500 m. |
Gori Mascaro |
Ciclismo |
40 Km. |
Andreu Miquel |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: J. Sheppard, A. Meek i M. Jackson
Michael Jackson |
Natación |
1500 m. |
John Sheppard |
Ciclismo |
40 Km. |
Alan Meek |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Szczecin Team [W. Ostatek, S. Winkowski i A. Kapturska]
Waldemar Ostatek |
Natación |
1500 m. |
Sylwester Winkowski |
Ciclismo |
40 Km. |
Anna Kapturska |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Duet-Ciclismoenmallorca [T. Roca, M. Riusech i F. Farré de Febrer]
Toni Roca |
Natación |
1500 m. |
Miquel Riusech |
Ciclismo |
40 Km. |
Ferran Farré de Febrer |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: <-Tri-Hard-> [C. Carl i C. Florence]
Crommelinck Carl |
Natación |
1500 m. |
Crommelinck Carl |
Ciclismo |
40 Km. |
Colas Florence |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Kemme [R. Kemme i D. Kemme]
Radboud Kemme |
Natación |
1500 m. |
Daan Kemme |
Ciclismo |
40 Km. |
Radboud Kemme |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: RAPIDINAS [P. Geijo i C. Muntaner]
Pamela Geijo |
Natación |
1500 m. |
Carme Muntaner |
Ciclismo |
40 Km. |
Carme Muntaner |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: SV Enge-Sande 1 [M. Böckenholt i H. Stufe]
Mark Böckenholt |
Natación |
1500 m. |
Mark Böckenholt |
Ciclismo |
40 Km. |
Hans-Jürgen Stufe |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: SV Enge-Sande 2 [V. Petersen i S. Nahnsen]
Volker Petersen |
Natación |
1500 m. |
Volker Petersen |
Ciclismo |
40 Km. |
Sabine Nahnsen |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Lord Bradley Relay [H. Lord i C. Bradley]
Caitlin Bradley |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: BEST MED vets [M. O'Connor, G. Bull i J. Nail]
Matthew O'Connor |
Natación |
1500 m. |
Gary Bull |
Ciclismo |
40 Km. |
Jimmy Nail |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Team Mar Cabrera [J. Julià, T. Serra i R. Barcelo]
Juan José Julià |
Natación |
1500 m. |
TOMAS Serra |
Ciclismo |
40 Km. |
Rafel Barcelo |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: The Support Crew [A. Richardson, R. Harvey i A. Bear]
Roy Harvey |
Natación |
1500 m. |
Angela Bear |
Ciclismo |
40 Km. |
Anthony Richardson |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Team BUBA [V. Courlier i N. Caboua]
Veronique Courlier |
Natación |
1500 m. |
Nicolas Caboua |
Ciclismo |
40 Km. |
Veronique Courlier |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Team BILOU [J. Gregoire , O. Bonneyrat i L. Bonneyrat]
Jaime Gregoire |
Natación |
1500 m. |
Oliver Bonneyrat |
Ciclismo |
40 Km. |
Lucas Bonneyrat |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Team SERIOUS [V. Courlier i T. Bonneyrat ]
Veronique Courlier |
Natación |
1500 m. |
Theo Bonneyrat |
Ciclismo |
40 Km. |
Theo Bonneyrat |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Teàm 4 GODFATHER [C. Boutard i A. Chaperon ]
Claude Boutard |
Natación |
1500 m. |
Arnaud Chaperon |
Ciclismo |
40 Km. |
Arnaud Chaperon |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Team 5 GANDI [S. Gay i S. Gupta ]
Sebastien Gay |
Natación |
1500 m. |
Sanjeev Gupta |
Ciclismo |
40 Km. |
Sanjeev Gupta |
Carrera |
10 Km. |
|
|
Equip: Duet [J. Hamad Mohamed, S. De La Cruz i M. García]
Jaume Hamad Mohamed |
Natación |
1500 m. |
Shiela Pearl De La Cruz |
Ciclismo |
40 Km. |
Miguel García |
Carrera |
10 Km. |
|