Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: Nou [B. Llorens, C. Gener i J. Gener]
Jaume Gener |
Natación |
750 m. |
Carlos Gener |
Ciclismo |
20 Km. |
Bep Llorens |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: Equipazo!!! [M. Lumina , H. Pons Fuentes i L. Torres]
Hector Pons Fuentes |
Natación |
750 m. |
Marcello Lumina |
Ciclismo |
20 Km. |
Lluis Torres |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: N. Bosch, C. Sancho i E. Llorens
Erika Llorens |
Natación |
750 m. |
Núria Bosch |
Ciclismo |
20 Km. |
Carmen Sancho |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: Hans Team [I. Maset, C. Armengol i I. Dominguez]
Carles Armengol |
Natación |
750 m. |
Ignacio Maset |
Ciclismo |
20 Km. |
Irma Dominguez |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: Cracks! [D. Florit, D. Marques i G. Domingo]
Daniel Marques |
Natación |
750 m. |
Gabriel Domingo |
Ciclismo |
20 Km. |
David Florit |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: Girls Team [N. Llufriu, G. Vera i M. Comella]
Núria Llufriu |
Natación |
750 m. |
Gemma Vera |
Ciclismo |
20 Km. |
Maria Comella |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: La Mafia Blanca [J. Alòs, J. Alós i A. Vaquero]
Aaron Vaquero |
Natación |
750 m. |
Júlia Alós |
Ciclismo |
20 Km. |
Judit Alòs |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: Turbo Power [P. Allès, N. Bosch i T. Bosch]
Pere Allès |
Natación |
750 m. |
Núria Bosch |
Ciclismo |
20 Km. |
Toni Bosch |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: Les Ovelletes [A. Balda, Q. Piqueres i J. De La Peña]
Quim Piqueres |
Natación |
750 m. |
Juan De La Peña |
Ciclismo |
20 Km. |
Adrián Balda |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: Motor&Bike Team [G. Jeronimo, A. Genestar i C. Lumina]
Caterina Lumina |
Natación |
750 m. |
Aaron Genestar |
Ciclismo |
20 Km. |
Gina Jeronimo |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: S'Equip De Ponent [A. De La Fuente, J. Vilafranca i L. Salord]
Laia Salord |
Natación |
750 m. |
Joan Vilafranca |
Ciclismo |
20 Km. |
Andreu De La Fuente |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: Lo Esport [P. Mesquida i S. Sánchez]
Pere Mesquida |
Natación |
750 m. |
Pere Mesquida |
Ciclismo |
20 Km. |
Simón Sánchez |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: M. Martinez i P. Comella
Pere Joaquim Comella |
Natación |
750 m. |
Miriam Martinez |
Ciclismo |
20 Km. |
Miriam Martinez |
Carrera |
5000 m. |
|
|
Equip: L. Salord i S. Ruz
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.