A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | |||||||||||||
Equip: Pirates Trabucats [C. Aloy, J. Sabater, M. Serra i P. Serra]
|
|||||||||||||||||
Equip: Top Primas [M. Aguiló, S. Ruiz, M. Bauza i L. Bauza]
|
|||||||||||||||||
Equip: Loquesea [C. Acedo, A. Acedo, R. Moreno i J. Antolín]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Sabios De Hortaleza [J. Capó, S. Comas, J. Boyeras i J. Llabrés]
|
|||||||||||||||||
Equip: Egyptian Warriors [J. Fornés, M. Fonte, M. Miralles i A. Miralles]
|
|||||||||||||||||
Equip: Pepisrobibrutalteam [A. Serra, J. Serra, G. Serra i A. Socias]
|
|||||||||||||||||
Equip: Frit Y Callos [M. Serrato, A. Bauza, J. Domínguez i J. Perello]
|
|||||||||||||||||
Equip: Llom Llengo Y Ensaladilla [J. Alorda, N. Alorda, S. Taberner i M. Terrassa]
|
|||||||||||||||||
Equip: Patxaquets [M. Cifre, A. Cervera, M. Cifre i M. Ferrer]
|
|||||||||||||||||
Equip: Nottingam Prisa [L. Sastre, J. Cifre , M. Cladera i E. Valls ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Super Glue [J. Pol, J. Kleber, C. Payeras i J. Garcia]
|
|||||||||||||||||
Equip: Zpartanz [J. Martínez , T. Oliver, A. Llobera i M. Sanchez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Dones Fortes I Valentes [P. Villalonga, C. Capó, J. Munar i C. Crespi]
|
|||||||||||||||||
Equip: Tutú Ninjas [M. Gascuñana , B. Beran , L. Martin i N. Vidal]
|
|||||||||||||||||
Equip: Es Pengos [A. Rodríguez , A. Kazekina, A. Clemente i J. Sánchez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Cara Cabra [D. Ponce, M. Morell, L. Cintado i A. Alcántara]
|
|||||||||||||||||
Equip: Wonder Woman [P. Sotar, C. Pons, C. Riutort i C. Martorell]
|
|||||||||||||||||
Equip: El Lago De Las Fotjas [S. Melero, P. Socías, T. Hernaiz i T. Capó]
|
|||||||||||||||||
Equip: Hawamonkeys [S. Serra, J. Comes, S. Aguilar i J. Riera]
|
|||||||||||||||||
Equip: Sacs [A. Comas, L. Fornari , J. Tauler i J. Alorda]
|
|||||||||||||||||
Equip: Maifren [G. Crespi, T. Cuesta, R. Cerdà i T. Mir]
|
|||||||||||||||||
Equip: Sos Los Vigilantes De La Playa [T. Comas , J. Vives, C. Aguilar i J. Llabrés ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Mario Vaquerizo Team [J. Vich Mateu, J. Vich, S. Serra i E. Triay ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Ses Minnies [R. Ramis, M. Capó, P. Bertran i A. Pol]
|
|||||||||||||||||
Equip: Els Miserables [J. Pérez, A. Tomàs, C. Munar i R. Socies]
|